Letošní ročník

Vytlačeni silami Pohromy z Hearthglenu, prchli jsme skrze průsmyk k hoře Aerine, sídlu trpaslíků. Jejich stráže nám umožnily průchod do Hillsbradu, kde jsme chtěli začít od začátku.

Klid a mír však v nížinách vévodství nevládl. Kromě Syndikátu a Opuštěných lady Sylvanas jsme museli čelit i starým známým – Pohromě nemrtvých. I přes mnohé těžkosti se nám podařilo uhájit přístav Southshore. Největším nepřítelem však byli démoni, kteří se už několik let činili, sbírali duše, šířili svůj vliv a nyní zahájili velký rituál přivolávání. Spojili jsme se s Hordou, s druidy a šamany a společně jsme nebezpečí v podobě přivolání démonické armády zažehnali.

Chvíli se zdálo, že budeme mít konečně klid. Ale vše zkazilo definitivní vymření vévodského rodu. Není totiž jasné, kdo by měl úrodnou zemi zdědit. Správu města převzali dočasně čarodějové z Kirin Tor, kteří mají dohlédnout na vévodství, dokud se nenajde právoplatný dědic. Mír je to křehký. Kromě zbytků lordaeronské armády, paladinů a Strážců lesa se v kraji natrvalo usadila i Horda a někde se stále skrývají síly Sylvanas. Hillsbradem se šíří šepot. Stačí jedno škrtnutí… a křehký mír bude v plamenech.

Na tomto dětském táboře se stanete nejdůležitějším prvkem světa — jeho obyvateli. Budete prožívat hrdinská i nehrdinská výsluní a příkoří, nemine vás trénink, boj, ani magie. V rámci larpu si každý z vás vytvoří vlastní unikátní postavu, kterou budete ztvárňovat (víc o larpu se dočtete zde).

Termín: 8. 7. 2019–20. 7. 2019
Místo: Outdoor Resort Březová, STAN
Věk: 11–19 let

Jaký bude tábor Warcraft?

Epický příběh

Který si tvoříte sami svými hrdinskými činy a působíte tak ve hře nečekané zvraty nebo skutky, které jsou hodny zvěčnění v Síních legend. Možností, jak vstoupit, je mnoho, záleží jen na vás, jak chytnete příležitost za pačesy.

Strhující bitvy

Vyzkoušejte si, jaké to je stát v bojové linii, jaké to je za bojového pokřiku běžet vstříc nepříteli, nebo třeba to, jak se brání pevnost. K tomu všemu máme každoročně nové rekvizity a vybavení k zapůjčení.

Fantazii se meze nekladou!

Staňte se kovářem, hospodským, mocným válečníkem, zbožným knězem, tajemným čarodějem či zákeřným černokněžníkem! Prostoru máte dost za každou postavu a záleží jen na vás, jakou cestu si zvolíte. Vyzkoušejte si netušené možnosti larpu!

Kam dál?

    • Zaujal-li tě tábor, pak se můžeš registrovat zde.
    • Novinky k táboru (aktuálnímu ročníku) nalezneš buď průběžně zde na webu, nebo na facebookové stránce fantasy táborů (je přístupná i těm, kteří facebook nemají).
    • Přemýšlíš, co si vzít s sebou? Tady nalezneš vše potřebné.
  • Máš dotaz, na který jsi na tomto webu nenašel/nenašla odpověď? Napiš nám na naši facebookovou stránku!