Příští ročník

Nořili se čím dál hlouběji pod trpasličí pevnost. Šli po stopách výpravy Kirin Tor, Strážců lesa, Hordy a Aliance. Po Ik’Zazuthově pádu se dole něco ošklivě zvrtlo. Členové výpravy byli… Jednoduše nebyli. Kdyby zemřeli, našla by se po nich alespoň nějaká stopa, ale po výpravě nezbylo zhola nic. A co hůř, na místě se dle arcimágů nacházel aktivní portál. To vše donutilo Dalaran, aby se svými spojenci do podzemí vyslal armádu.

Po odstranění závalu se malé vojsko konečně dostalo do jádra titánského komplexu, na jehož stěnách bylo vidět působení starých bohů. Jeden z arcimágů stabilizoval portál, načež se všichni vrhli do odhalování toho, co se stalo. Pravda byla děsivá. Výprava předtím otevřela bránu na ledovou planetu, která Ik’Zazutha sežehla, aby následně zkusila nepopsanou možnost bez symbolu… Hrdinům již nebylo pomoci.

Stále tu však byl ten portál. Vedl na Outland, ale přesto z něj hrdinové neměli špatný pocit. Ba právě naopak! Kněžím Světlo říkalo, že je správné projít oním portálem. Obdobně se vyjadřovali duchové šamanů. Proč? Bylo to snad lákání Ik’Zazutha? Vždyť ten byl přece zničen!

Po dlouhé poradě se nakonec shromážděná výprava rozhodla portál zachovat, stabilizovat a chránit. Bylo rozhodnuto o vyslání výpravy na druhou stranu. Ostatně země, jejíž obrysy se zrcadlily v bráně, byla plná zeleně, a ne té tmavé pustiny, kam se jen pár dní zpátky vydaly síly některých frakcí.

Na tomto letním táboře se stanete nejdůležitějším prvkem světa — jeho obyvateli. Budete prožívat hrdinská i nehrdinská výsluní a příkoří, nemine vás trénink, boj, ani magie. V rámci larpu si každý z vás vytvoří vlastní unikátní postavu, kterou budete ztvárňovat (víc o larpu se dočtete zde).

Termín: 11. 7. 2021–23. 7. 2021
Místo: Outdoor Resort Březová, STAN
Věk: 11–19 let

Jaký bude tábor Warcraft?

Epický příběh

Který si tvoříte sami svými hrdinskými činy a působíte tak ve hře nečekané zvraty nebo skutky, které jsou hodny zvěčnění v Síních legend. Možností, jak vstoupit, je mnoho, záleží jen na vás, jak chytnete příležitost za pačesy.

Strhující bitvy

Vyzkoušejte si, jaké to je stát v bojové linii, jaké to je za bojového pokřiku běžet vstříc nepříteli, nebo třeba to, jak se brání pevnost. K tomu všemu máme každoročně nové rekvizity a vybavení k zapůjčení.

Fantazii se meze nekladou!

Staňte se kovářem, hospodským, mocným válečníkem, zbožným knězem, tajemným čarodějem či zákeřným černokněžníkem! Prostoru máte dost za každou postavu a záleží jen na vás, jakou cestu si zvolíte. Vyzkoušejte si netušené možnosti larpu!

Kam dál?

  • Zaujal-li tě tábor, pak se můžeš registrovat zde.
  • Novinky k táboru (aktuálnímu ročníku) nalezneš buď průběžně zde na webu, nebo na facebookové stránce fantasy táborů (je přístupná i těm, kteří facebook nemají).
  • Přemýšlíš, co si vzít s sebou? Tady nalezneš vše potřebné.
  • Máš dotaz, na který jsi na tomto webu nenašel/nenašla odpověď? Napiš nám na naši facebookovou stránku!