Letošní ročník

Již několik let válčíme s Pohromou nemrtvých i s Plamennou legií. Utkali jsme se mnohokrát na různých místech a i když nás to stálo mnoho obětí a mnoho z nás padlo, vždy jsme se dokázali ubránit. Ale nejstrašnějšího z nepřátel jsme teprve měli potkat.

Bůh ze starých časů. Čekající na svoji příležitost. Bitva s démony se odehrávala nad místem, které chránilo jednu z pečetí, která tu bytost držela pod kontrolou. Nyní praskla.

Noční můry, mnozí ovládnuti, ničené pečeti. Starý bůh mezi nás zarazil mnohé křivdy. Nakonec se nám část pečetí podařilo zachránit a obnovit, ale nemáme je všechny.

Kraj se nadechl opět do míru, ale zlo číhá hned za rohem. A pět frakcí se již dále nechce dělit o Hillsbradské vévodství a jeho bohatství. Zvlášť když se krajem šíří zvěst o mocném artefaktu, který prostě nemůže mít nikdo jiný…

Na tomto dětském táboře se stanete nejdůležitějším prvkem světa — jeho obyvateli. Budete prožívat hrdinská i nehrdinská výsluní a příkoří, nemine vás trénink, boj, ani magie. V rámci larpu si každý z vás vytvoří vlastní unikátní postavu, kterou budete ztvárňovat (víc o larpu se dočtete zde).

Termín: 6. 7. 2020–18. 7. 2020
Místo: Outdoor Resort Březová, STAN
Věk: 11–19 let

Jaký bude tábor Warcraft?

Epický příběh

Který si tvoříte sami svými hrdinskými činy a působíte tak ve hře nečekané zvraty nebo skutky, které jsou hodny zvěčnění v Síních legend. Možností, jak vstoupit, je mnoho, záleží jen na vás, jak chytnete příležitost za pačesy.

Strhující bitvy

Vyzkoušejte si, jaké to je stát v bojové linii, jaké to je za bojového pokřiku běžet vstříc nepříteli, nebo třeba to, jak se brání pevnost. K tomu všemu máme každoročně nové rekvizity a vybavení k zapůjčení.

Fantazii se meze nekladou!

Staňte se kovářem, hospodským, mocným válečníkem, zbožným knězem, tajemným čarodějem či zákeřným černokněžníkem! Prostoru máte dost za každou postavu a záleží jen na vás, jakou cestu si zvolíte. Vyzkoušejte si netušené možnosti larpu!

Kam dál?

  • Zaujal-li tě tábor, pak se můžeš registrovat zde.
  • Novinky k táboru (aktuálnímu ročníku) nalezneš buď průběžně zde na webu, nebo na facebookové stránce fantasy táborů (je přístupná i těm, kteří facebook nemají).
  • Přemýšlíš, co si vzít s sebou? Tady nalezneš vše potřebné.
  • Máš dotaz, na který jsi na tomto webu nenašel/nenašla odpověď? Napiš nám na naši facebookovou stránku!