Organizačně

Níže jsme pro Vás připravili přehled převážně praktických informací — jak se k nám dostanete, kde nás najdete, jak by měla vypadat adresa na dopisu posílaném táborníkovi apod.

Kontaktní údaje střediska

E-mail: brezova@istan.cz
Tento kontakt používejte, máte-li již např. pobyt na Březové rezervován či když se potřebujete spojit přímo s resortem Březová (např. ohledně platby tábora etc.).

Korespondenční adresa
Outdoor Resort Březová
Rokytnice nad Rokytnou
675 25

Doprava

Nejjednodušší cestou, jak k nám táborníka dopravit, je využití obousměrného autobusového svozu (více zde). Autobusy odjíždí z Brna, Prahy a Třebíče a každou cestu je nutno rezervovat! Před nástupem si připravte všechny potřebné dokumenty (viz odkaz výše).

Táborníka samozřejmě můžete na středisko přivézt osobně. Středisko leží nedaleko obce Rokytnice nad Rokytnou a osady Veverka (leží na silnici I/23). Doporučujeme se podívat na mapu. Příjezd prosím směřujte okolo 14:00. Nicméně pokud víte předem, že táborníka potřebujete dovézt dříve nebo později, napište nám e-mail, ať s touto informací počítáme.

Poslední možností je využití vcelku nepravidelné autobusové dopravy na zastávky Rokytnice nad Rokytnou,,Veverka nebo Rokytnice nad Rokytnou a zbytek cesty dojít pěšky. Pisatel těchto řádků již tuto cestu nejednou absolvoval s plnou bagáží, přesto však raději doporučuje cestu svozem nebo autem 🙂

Vzorová adresa — dopis táborníkovi

Rozhodnete-li se své ratolesti napsat dopis či poslat balíček, použijte následující vzor. Nezapomeňte, prosím, na řádek s názvem tábora — podstatně urychluje třídění pošty na středisku.

Jan Novák
Tábor Warcraft
Outdoor Resort Březová
Rokytnice nad Rokytnou
675 25

Co s sebou?

Informace ohledně doporučeného vybavení naleznete v samostatném článku zde.